Передзвонити мені
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години

Напишіть нам
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години


Залишити заявку
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години

Зв'язатись з менеджером
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години

Про замовника

Польська компанія Mr.Polbee пропонує своїм клієнтам широкий асортимент натурального українського меду. Керівництво та команда надзвичайно серйозно ставляться до питань якості власного продукту – тому при розробці сайту нам було необхідно зробити акцент на фаховості, дотриманні всіх стандартів європейської якості та сучасних технологіях.

Завдання та рішення

Для компанії Mr.Polbee ми розробили мінімалістичний чорно-білий дизайн інтернет-магазину з акцентом на яскравий продукт, додали інтерактивності за допомогою цікавих анімацій окремих елементів.

На сайті представлено велику кількість інформації для ознайомлення з якістю меду: таблиці та документи лабораторних досліджень, фото- та відеоматеріали великого виробництва та сучасного обладнання. Для розміщення відповідей на всі запитання, які можуть виникнути у споживача, ми створили розділи Контроль якості та Школа меду – спеціалісти компанії особисто розповідають про всі нюанси у відеоформаті.

Оригінальним рішенням цього проєкту є розділ Zestawy – подарункові набори різних тематик. Ми реалізували можливість самостійної комбінації наборів меду за заданими параметрами. Для цього користувач спершу обирає в каталозі один з варіантів упакування, а далі обирає наповнення – банки меду будь-якого виду (у заданому для даного набору об’ємі та кількості).
Для багатьох наборів доступна кастомізація упакування – при замовленні можна додати власний підпис, завантажити логотип тощо.

Для оформлення замовлень ми під’єднали до сайту польські сервіси доставки та оплати: Inpost, DPD, DHL, Przelewy24, Imoje. У чекауті реалізували індивідуальний обрахунок вартості доставки для кожного із перевізників – у залежності від загальної ваги обраних товарів.

Додатково на сайті виконана інтеграція з Amazon та Allegro.

Бажаєте розвинути свій бізнес в Інтернеті?