Передзвонити мені

Напишіть нам


Залишити заявку

Залишити заявку

Контекстна реклама

Контекстна реклама (PPC) – це платне розміщення оголошень сайту компанії у результатах пошуку Google. Це найбільш прозорий та безпечний вид інтернет реклами на сьогодні.

У Studio Creative працюють сертифіковані спеціалісти у галузі контекстної реклами. Наша команда допоможе Вам скласти максимально релевантний список ключових слів для рекламної кампанії, за бажання Ви зможете самостійно задавати тексти для оголошень та правити список ключових слів, за якими відображається реклама.

Контекстна реклама (PPC) – це ефективний спосіб залучити цільового клієнта/покупця на Ваш сайт із перших хвилин запуску реклами. Окрім росту трафіку, дзвінків та продажів Ви дізнаєтеся, які товари чи послуги цікавлять користувача, а які ні. Це допоможе у майбутньому більш ефективно розподіляти направлені на рекламу кошти для отримання максимального результату.

Як відбувається налаштування контекстної реклами?

01

ПІДБІР КЛЮЧОВИХ СЛІВ

Під час підбору ключових слів створюються два списки: 1) ключові слова, за якими показуються рекламні оголошення 2) Мінус-слова - ключові слова, за якими не йдуть покази (це допомагає виключити нецільових користувачів та істотно економить бюджет).

02

СТВОРЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ

Наші спеціалісти правильно сформують оголошення таким чином, щоб Ви отримували більше кліків за конкурентів.

03

ПІДБІР СТРАТЕГІЇ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ СТАВОК

За умови правильного підбору стратегії та розподілу бюджету можна економити та знаходитися у верхньому блоці видачі.

04

ЕКСПЕРИМЕНТИ

Ми можемо врахувати загальні вимоги до рекламної кампанії, підібрати бюджет та отримувати переходи на сайт. Але постійний контроль та експеременти допоможуть налаштувати та вести максимально ефективну рекламну кампанію саме для Вашого проекту!

05

ЗВІТНІСТЬ

У кінці кожного місяця Ви будете отримувати розгорнутий та прозорий звіт про покази, кліки та витрати рекламної кампанії.

Переваги співпраці з нами

Професійність

Сертифікований спеціаліст в області контекстної реклами

Подарунок

Сертифікат до 2000 ГРН для всіх нових клієнтів

Тестування

Регулярний аналіз та відслідковування ефективності рекламних оголошень

Замовити контекстну рекламу

Залиште свій номер телефону та отримайте безкоштовну консультацію