Передзвонити мені

Напишіть нам


Залишити заявку

Залишити заявку

Просування сайтів

SEO (Search Engine Optimization) – це комплекс робіт, спрямованих на оптимізацію та просування сайтів у пошуковій системі.

Наша команда має великий практичний досвід просування проектів під ключ. Ми зберемо для Вас список ключових слів, складемо технічне завдання для розробників (для сайтів, розроблених нашою студією, усі правки ми внесемо самостійно), проведемо весь комплекс робіт для покращення видимості та індексації ресурсу.

SEO – це можливість залучити на сайт цільових зацікавлених у Вашому товарі/послузі користувачів за найменшу ціну. У перспективі – залучення клієнта з органічного пошуку коштує дешевше, ніж PPC або платна реклама у соціальних мережах.

Що наша команда виконує у рамках проекту?

01

АНАЛІЗ

Наші спеціалісти постійно аналізують сайт на технічні помилки та дають рекомендації щодо їх виправлення.

02

ПІДТРИМКА

Менеджер, закріплений за проектом, підтримує постійний контакт з Клієнтом, попередньо узгоджує контент і правки, котрі плануються на сайті. Також інформує про стан проекту на даний момент.

03

ПОСИЛАННЯ

Щомісячно у рамках бюджету кампанії проводиться робота по збільшенню кількості посилань на сайт. Це можуть бути як посилання на агрегаторах (Sape, miralinks, rotapost і т.д), так і робота напряму з адміністраторами трастових ресурсів (новинних порталів, тематичних ресурсів, блогів і т.д.).

04

МОНІТОРИНГ

Наші SEO спеціалісти постійно моніторять статистику сайту і позиції ключових слів, щоб вчасно вносити необхідні зміни у рекламну кампанію.

05

ЗВІТНІСТЬ

У кінці кожного місяця Клієнт отримує розгорнутий звіт, у якому можна побачити прогрес проекту, основні позиції ключових запитів, що було зроблено та що планується робити.

Замовити SEO оптимізацію сайту

Наші результати

Також ми рекомендуємо замовити аудит сайту