Передзвонити мені
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години

Напишіть нам
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години


Залишити заявку
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години

Зв'язатись з менеджером
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години

Розробка Landing page

Landing page – це односторінковий рекламний мінісайт, який у простому та зрозумілому форматі послідовно розповідає про певний товар чи послугу. Цільова сторінка вигідно та коротко демонструє опис, переваги, вартість продукту. Лендінги розраховані на конвертацію простого відвідувача у клієнта, сторінка будується таким чином, щоб користувач виконав цільову дію: замовив зворотний дзвінок, здійснив замовлення, підписався на розсилку, залишив свої контактні дані.

Ціна розробки: від 600$
*розрахунок фінальної вартості можливий після індивідуальної оцінки проекту

Які переваги лендінгу для бізнесу?

Цільова сторінка надає усю необхідну інформацію, яка зацікавить користувача та приведе його до покупки без додаткових переходів та кліків.

Завдяки простим формам зворотного зв'язку та розташуванню закликів до дії, відбувається збір даних потенційних клієнтів для подальшої роботи та взаємодії.

Якісно пропрацьований лендінг дозволяє оптимізувати стратегію рекламної кампанії та підвищити впізнаваність бренду.

Відсутність суцільного тексту та велика кількість яскравих зображень, інфографік покращує та прискорює сприйняття інформації.

Етапи розробки

01

Знайомство з бізнесом клієнта, специфікою та перевагами товару, аналіз регіону, конкурентів та цільової аудиторії. Визначення мети та завдання.

02

Розробка прототипу сторінки, розташування інформаційних блоків, акцентів та точок конверсії. Створення унікального дизайну лендінгу на основі затвердженого прототипу.

03

Адаптивна верстка та програмування, розробка візуальних ефектів та анімації, наповнення односторінкового сайту наданим контентом.

04

Тестування лендінгу, підключення до домену клієнта, перенесення на хостинг.

Наші проекти

Замовити лендінг

Замовивши лендінг від  Studio Creative Ви отримуєте робочий інструмент, який 24/7 розповідає відвідувачам про Ваш продукт чи послугу та перетворює потенційних клієнтів у реальних клієнтів.