Передзвонити мені

Напишіть нам


Залишити заявку

Залишити заявку

Розробка дизайну сайту

Професійний веб-дизайн об’єднує в єдине ціле красу, зручність та лаконічність.

Часто перше знайомство з компанією для потенційного клієнта відбувається саме через сайт. При візуальному ознайомленні користувач вже за перші 2-3 секунди формує для себе враження про фірму. Це враження цілком може стати ключовим при виборі компанії для співпраці. Буде зроблений вибір на Вашу користь чи на користь одного з Ваших конкурентів – залежить безпосередньо від якості сайту.

Наша команда має достатньо досвіду, знань та навичок для того, щоб створити оригінальний та сучасний дизайн для Вашого бізнесу у будь-якій сфері діяльності.

Чому варто замовити дизайн сайту у нас?

АДАПТИВНІСТЬ

Всі наші сайти коректно відображаються на будь-яких мобільних телефонах та планшетах.

ЗРУЧНІСТЬ

Ретельно продумуємо структуру, щоб лаконічно та елегантно подати інформацію користувачу.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

При розробці дизайну враховуємо, що сайт повинен комплексно вирішувати як Ваші задачі, так і клієнтів.

Етапи

01

ПІДГОТОВКА

У процесі детального обговорення Вашого проекту ми вирішимо які цілі та задачі поставлені перед майбутнім проектом, і як їх вирішити найбільш оптимальним способом. Також на цьому етапі відбувається збір інформації та матеріалів про Вашу компанію.

02

АНАЛІЗ

Глибоке вивчення Ваших конкурентів на ринку дозволить оцінити ситуацію в цілому, дізнатися переваги лідерів, виділити їх слабкі місця та визначити ключові моменти при розробці нового сайту.

03

СТВОРЕННЯ ПРОТОТИПУ

Дизайнер малює схематичну модель майбутнього сайту: розміщення різноманітних текстових блоків, форм заявок, елементів меню, навігації та решти. Розробка прототипу дещо збільшує час створення сайту, проте завдяки йому можна уникнути багатьох помилок у майбутньому, і як наслідок - зберегти нерви, час та зекономити гроші замовника.

04

ДИЗАЙН ГОЛОВНОЇ СТОРІНКИ

Найбільш творчий процес: на основі затвердженого прототипу дизайнер, застосувавши натхнення, весь свій творчий досвід та авторське бачення, малює макет головної сторінки. На даному етапі ми з Вами остаточно визначаємося зі стилем та візуальною концепцією майбутнього сайту.

05

ДИЗАЙН СТОРІНОК САЙТУ

На основі затведженого загального стилю, дизайнер візуалізує усі унікальні сторінки сайту: каталог, картку товару, блог, корзину, контакти і т.д.

06

АДАПТИВНА ВЕРСІЯ

Будь-який сайт, який не заточений під різні мобільні гаджети, заздалегідь є більш програшним та автоматично втрачає мінімум половину потенційних клієнтів. На цьому етапі головне завдання дизайнера - максимально зрозуміло передати головну ідею та інформаційне наповнення сторінки сайту, враховуючи при цьому невеликі розміри екрану та можливість використання лише однієї колонки.

Портфоліо