Передзвонити мені
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години

Напишіть нам
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години


Залишити заявку
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години

Зв'язатись з менеджером
Залиште свій номер телефону і ми зв’яжемось з вами протягом години

Розробка дизайну сайту

Професійний вебдизайн об’єднує в єдине ціле красу, зручність та лаконічність.

Часто перше знайомство з компанією для потенційного клієнта відбувається саме через сайт. При візуальному ознайомленні користувач вже за перші 2-3 секунди формує для себе враження про фірму. Це враження цілком може стати ключовим при виборі компанії для співпраці. Буде зроблений вибір на Вашу користь чи на користь одного з Ваших конкурентів – залежить безпосередньо від якості сайту.

Наша команда має достатньо досвіду, знань та навичок для того, щоб створити оригінальний та сучасний дизайн для Вашого бізнесу у будь-якій сфері діяльності.

Ціна дизайну сайту: від 1500$
*розрахунок фінальної вартості можливий після індивідуальної оцінки проекту

Чому варто замовити дизайн сайту у нас?

АДАПТИВНІСТЬ

АДАПТИВНІСТЬ

Всі наші сайти коректно відображаються на будь-яких мобільних телефонах та планшетах.

ЗРУЧНІСТЬ

ЗРУЧНІСТЬ

Ретельно продумуємо структуру, щоб лаконічно та елегантно подати інформацію користувачу.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

При розробці дизайну враховуємо, що сайт повинен комплексно вирішувати як Ваші задачі, так і клієнтів.

Етапи

01

ПІДГОТОВКА

У процесі детального обговорення Вашого проекту ми вирішимо які цілі та задачі поставлені перед майбутнім проектом, і як їх вирішити оптимальним способом. Також на цьому етапі відбувається збір інформації та матеріалів про Вашу компанію.

02

АНАЛІЗ

Глибоке вивчення Ваших конкурентів на ринку дозволить оцінити ситуацію в цілому, дізнатися переваги лідерів, виділити їх слабкі місця та визначити ключові моменти при розробці нового сайту.

03

СТВОРЕННЯ ПРОТОТИПУ

Дизайнер малює схематичну модель майбутнього сайту: розміщення різноманітних текстових блоків, форм заявок, елементів меню, навігації та решти. Розробка прототипу дещо збільшує час створення сайту, проте завдяки йому можна уникнути багатьох помилок у майбутньому, і як наслідок - зберегти нерви, час та зекономити гроші замовника.

04

ДИЗАЙН ГОЛОВНОЇ СТОРІНКИ

Найбільш творчий процес: на основі затвердженого прототипу дизайнер, застосувавши натхнення, весь свій творчий досвід та авторське бачення, малює макет головної сторінки. На даному етапі ми з Вами остаточно визначаємося зі стилем та візуальною концепцією майбутнього сайту.

05

ДИЗАЙН СТОРІНОК САЙТУ

На основі затвердженого загального стилю, дизайнер візуалізує усі унікальні сторінки сайту: каталог, картку товару, блог, кошик, контакти і т.д.

06

АДАПТИВНА ВЕРСІЯ

Будь-який сайт, який не заточений під різні мобільні гаджети, заздалегідь є більш програшним та автоматично втрачає мінімум половину потенційних клієнтів. На цьому етапі головне завдання дизайнера - максимально зрозуміло передати головну ідею та інформаційне наповнення сторінки сайту, враховуючи при цьому невеликі розміри екрану та можливість використання лише однієї колонки.

Замовити розробку дизайну