Передзвонити мені

Напишіть нам


Залишити заявку

Розробка сайтів на WordPress

 

CMS WordPress – одна з найбільш популярних та зручних безкоштовних систем управління сайтами у світі. За статистикою, кожний четвертий сайт у світі працює на WordPress, його обрали такі відомі компанії як: Reuters, Vogue, BBC, CNN, Coca-Cola, eBay, Nokia, Philips та багато інших.

Величезна кількість плагінів та шаблонів під різні додаткові функції (багато з яких – безкоштовні), регулярне оновлення версій для підвищення зручності та безпеки системи, просте управління та адміністрування – секрет популярності WordPress достатньо простий.

Переваги використання Wordpress:

БЕЗКОШТОВНА ПЛАТФОРМА

WordPress знаходиться у вільному доступі, Вам не потрібно платити за використання самої системи - за рахунок цього вартість розробки сайту нижча.

ЧИСЛЕННІ ПЛАГІНИ

На офіційному сайті Ворпресу розміщено більш ніж 50 тисяч плагінів з найрізноманітнішим функціоналом. Готові рішення прискорюють та здешевлюють процес розробки сайту.

ПРОСТЕ УПРАВЛІННЯ

Адмінки сайтів на Вордпрес зручні та інтуїтивно-зрозумілі - розібратися у навповненні та редагуванні зможе навіть користувач-новачок.

SEO БЕЗ ПРОБЛЕМ

Ряд спеціальних плагінів дозволяє тонко налаштувати опції для просування сайту у пошукових системах.

РЕГУЛЯРНІ ОНОВЛЕННЯ

У зв'язку з величезною популярністю система постійно покращується у плані функціоналу та безпеки, що робить сайт більш стійким до хакерських атак.

Для яких сайтів найкраще використовувати WordPress?

Найоптимальніший вибір для розробки сайтів-візиток, блогів, новинних та інформаційний порталів, корпоративних сайтів, каталогів та landing page.

Залиште свій номер телефону та отримайте безкоштовну консультацію

Портфоліо