Передзвонити мені

Напишіть нам


Залишити заявку

Ваш Балкон

З компанією «Studio Creative» ми співпрацюємо з самого початку) Дуже задоволені підтримкою компанії, швидкою реакцією на виникаючі проблеми і наші прості запитання. Вони завжди на зв’язку)
Зараз ми міняли дизайн сайту, який у нас вже застарів. Від дизайнера до програміста на нашому сайті – це робота Studio Creative.
У дизайні нового сайту нам було запропоновано кілька варіантів. У перших 2-х варіантах нового дизайну сайту ми не були задоволені. Хотілося чогось іншого … І тут нас дуже вразив підхід компанії! Вони запропонували нам іншого дизайнера, щоб інша людина з іншим поглядом на наш сайт також запропонував своє рішення. Ми були в захваті, не думаємо, що так вчинять багато, впевнені, що саме такий індивідуальний підхід до клієнта – показник високого рівня компанії!!!

В результаті – ми показали, які елементи нам подобаються в наданих варіантах і дизайнер «поєднала» їх в ту картинку, яка зараз представлена.

Себе ми можемо назвати прискіпливими клієнтами, тому дуже вдячні всім співробітникам Studio Creative за оперативність, терпіння та професіоналізм!!!

Було запропоновано багато класних елементів, про які ми навіть не думали. Програмісти і дизайнер дивилися, як буде той чи інший елемент виглядати якнайкраще та в вигідної позиції, і детально пояснювали нам. Це дуже важливо, тому що завдяки розробникам ми вийшли за рамки свого уявлення і сайт вийшов краще, ніж ми спочатку припускали.

Комфортна робота, професійний підхід, дуже приємне спілкування зі співробітниками компанії, швидка зворотна реакція!

Компанія знаходиться в постійному розвитку, і ми будемо продовжувати з нею свою співпрацю.

Рекомендуємо!